Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.09.2019, 21:50

Великописарівська районна станція юних натуралістів

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Блог

Головна » 2019 » Січень » 25 » ВИКОРИСТАННЯ В ПОБУТІ СВІТЛОДІОДНИХ (LED) ЛАМП І ТАЙМЕРІВ ЧАСУ
13:15
ВИКОРИСТАННЯ В ПОБУТІ СВІТЛОДІОДНИХ (LED) ЛАМП І ТАЙМЕРІВ ЧАСУ

Автор Драгун Олексій; Керівник Драгун Зоя Петрівна

ВСТУП.. 3

РОЗДІЛ 1 ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ – ОСНОВНЕ ЗАВДАННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ 5

1.1. Сучасний стан енергоефективності в Україні 5

1.2. Основи реформування сектору енергоефективності в Україні 6

РОЗДІЛ 2 СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ.. 8

2.1. Характеристика LED-ламп і таймерів часу. 8

2.2. Ефективність використання LED-ламп у приватному будинку. 15

ВИСНОВОК.. 19

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ.. 21

Додаток А.. 22

 

 

ВСТУП

 

Актуальність дослідження. У сучасному світі енергоефективність – маркер економічного успіху країни і показник зрілості суспільного розвитку. Проблема енергоефективності є вкрай актуальною для України. Ми споживаємо упятеро більше теплової енергії, ніж Німеччина, утричі – ніж Польща і вдвічі більше за сусідню Білорусь. Але у нас, українців, є план, як кардинально зменшити енерговитрати держави та українських родин і наблизити їх до показників цивілізованого світу.

Немає жодної розвиненої країни, яка б у певний час свого розвитку не вирішила інвестувати в енергоефективність, аби зменшити споживання енергетичних ресурсів та підвищити конкурентоспроможність держави. Цей план ставить перед нами три стратегічних завдання: Формування відповідального власника – власника житла, який із допомогою держави та наданих нею інструментів спроможний ефективно управляти своїм майном, готовий до зменшення енергоспоживання та впровадження енергоефективних заходів, створення інструментів, із допомогою яких цей власник зможе легко й доступно пройти шлях до енергоефективності; модернізація надавача послуг.

Отже, виконання завдань по зменшенню споживання енергетичних ресурсів розкладається на всі рівні українського суспільства. А саме на рівні українських родин – бажання і готовність рухатись у напрямі енергоефективності. На рівні громад – модернізація комунальних підприємств, запровадження локальних програм з енергоефективності, термомодернізації соціальної інфраструктури. На рівні держави – прийняття необхідної законодавчої бази для практичного впровадження реформи, створення дієвих механізмів з технічної та фінансової допомоги відповідальному власнику та залучення необхідних інвестиційних коштів [1]. Тому питання розуміння, того що кожен з нас є відповідальним за енергозбереження і надалі є актуальним.

Об’єктом дослідження є енергоефективність приватного домогосподарства.

Предмет дослідження – ефективність використання в побуті світлодіодних (LED) ламп і таймерів часу.

Мета пошуково-дослідницької роботи полягає в з’ясуванні комплексу заходів щодо зменшення споживання енергетичних ресурсів на прикладі використання в домогосподарстві світлодіодних (LED) ламп і таймерів часу.

Досягнення поставленої мети передбачається виконанням наступних завдань:

 • проаналізувати сучасний стан енергоефективності в Україні;
 • з’ясувати законодавчу базу реформування сектору енергоефективності;
 • проаналізувати переваги і недоліки LED-ламп і таймерів;
 • встановити ефективність використання LED-ламп і таймерів часу у приватному будинку.

Методи дослідження:

1) теоретичні: вивчення й узагальнення наукової літератури, законодавчих актів і рішень уряду України;

2) емпіричні: спостереження за показниками побутових лічильників електроенергії, фотографування об’єктів освітлення, а також порівняльно-математичний метод.

Теоретичне значення полягає в тому, що зібрані матеріали щодо використання сучасних технологій та економного витрачання енергетичних ресурсів сприятиме впорядкуванню інформації про можливості інвестування в енергоефективність України.

Практичне значення роботи полягає в тому, що результати дослідження можуть бути використані в домогосподарствах як приватного так і багатоквартирного сектору з метою забезпечення заощадження коштів із сімейного бюджету та збереження енергоресурсів України.

Структура науково-дослідницької роботи: робота складається із вступу, двох розділів, висновків, списку використаних джерел та додатків.

Переглядів: 73 | Додав: Юннат | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту
 • Офіційьний блог
 • uCoz Спільнота
 • FAQ по системі
 • База знань uCoz

 • Copyright MyCorp © 2019
  Безкоштовний хостинг uCoz